Ulubiony sposób na podkreślenie brwi by Higheels!

1 komentarz Udostępnij na Facebooku

Cześć wszystkim!

Jak dobrze wiecie z brwiami u mnie kiepsko. Najwyraźniej jest jakiś gen, który za to odpowiada, a ja go nie posiadam :P. Henna brwi plus dodatkowe podkreślanie to moja codzienność. Pamiętajcie, że brwi to rama twarzy i bez tego ani rusz! Od jakiś już dwóch lat namiętnie korzystam z jednego produktu, który chciałabym Wam dzisiaj gorąco polecić!

image

Catrice, Eye Brow Stylist– to woskowe kredki do brwi ze szczoteczką, które skradły moje serce. Nie powiem, czasem lubię pobawić się i wypełnić brwi cieniami, ale kredką robi się to znacznie szybciej i prościej. A jako że rano nie ma czasu na nic, kredka zawsze wygrywa. Kredka dostępna jest w 3 kolorach: 010 Blond But Brow’d, 020 Date with Ash’ton, 030 Brow-n-eyed Peas. Ja w lato, kiedy włosy mam zdecydowanie jaśniejsze stawiam na 020, a w zimę, kiedy mocno ciemnieją wybieram 030. 

image

Kredka nie jest zbyt miękka, ani zbyt twarda. Ma idealną konsystencję. Nienawidzę, kiedy kredka jest zbyt miękka, bo pół produktu zostaje nam na włoskach. Tutaj takiego problemu nie ma. Nie jest też tępa, a za to bardzo dobrze napigmentowana, także makijaż brwi zajmuje dosłownie chwilkę. Bez problemu możemy nią wyrysować kształt brwi, taki jaki tylko chcemy.

image
(po lewej 020, po prawej 030)

Nie łamie się. Spadła mi na ziemię jakieś sto razy i nic się z nią nie stało. Nawet wtedy kiedy ją się trochę zbyt mocno naostrzy, nie złamie się. Jej olbrzymim atutem jest wydajność. Właśnie teraz zużyłam kredkę, którą kupiłam ponad rok temu. Starczyła mi na ponad rok prawie codziennego używania. „Prawie”, bo czasem używałam sypkich cieni lub Color Tatoo z Maybelline. Nie trzeba jej codziennie ostrzyć. Ba, ostrzę ją naprawdę rzadko. Może raz na dwa tygodnie. Na dodatek kosztuje w Naturze chyba 11,49 zł. Czego chcieć więcej?!

Utrzymuje się na brwiach cały dzień! Nie ważne czy upał, czy mróz. Zawsze utrwalam ją jakimś żelem do brwi na wszelki wypadek i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem przewyższa jakością większość drogeryjnych kredek dostępnych na rynku. Super rozwiązaniem jest szczoteczka z drugiej strony kredki. Nie jest to szczoteczka, która jak w większości produktów nie służy do niczego i po prostu ją wywalamy. Jest genialna! Z łatwością wyczesuje nadmiar produktu. Można ją też spokojnie umyć, kiedy zbyt mocno się zabrudzi.

Wiem, że niektórzy narzekają na ubogą gamę kolorystyczną, ale u mnie akurat dopasowuje się idealnie! Nie jestem w stanie wymyślić nawet jednej wady. Według mnie jest to kredka idealna i spełnia wszystkie moje wymagania. Polecam ją wszystkim i każdemu z osobna! Jest to mój absolutny MUST HAVE.

Buziaki:*

HIGHEELS

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze

  1. Konturówka do brwi w żelu z Inglot- rewolucja u Higheels! • HIGHEELS BLOG - Lekko o kosmetykach i pielęgnacji.